Heinemann SF15AE10
For Pricing + Availability
Email: sales@davisandspence.com.au
OR
Call Wickham Trade Sales Ph: (02) 4969 0888
Description
Heinemann SF15AE10
Earth Leakage Circuit Breaker
Single phase two pole
250VAC 10A 30mA